Konzilij - IVF

Started by ann, March 16, 2011, 21:06:59

previous topic - next topic
Go Down

*sanny*

Eko prišla nazaj iz Lj., imam kratek postopek, začnem se pikat 2. dan M, mam pa 3 ampule menopura. Upam, da mi bo šlo. Upala sem, da bom dobila tisto zravilo v pinkalu  :icon_rolleyes:, tole je treba mešat in menjat iglice  :icon_confused:, ma sej bo šlo.... mora  :icon_wink:

musisa

sanny, ko sem prebrala tvoje sporočilo, sem zavohala zdravilo...oz vonj po postopku...prav zares. jaz sem mela tudi menopur.  :sm_smileylove:

*sanny*

sanny, ko sem prebrala tvoje sporočilo, sem zavohala zdravilo...oz vonj po postopku...prav zares. jaz sem mela tudi menopur.  :sm_smileylove:

:sm_hugelaugh: :sm_hugelaugh: :sm_hugelaugh:

Upam, da bo tudi pri meni tako uspešno kot je bilo pri tebi  :icon_wink:

musisa

Upam, da bo tudi pri meni tako uspešno kot je bilo pri tebi  :icon_wink:

BO!  :sm_butterfly:

*sanny*

ann

ITAK,DA BO...

Jutri punkcija... :sm_crazyeyes:

Ej Musisa a ti veš kva je to za en tablet, k ga moram vzeti danes zvečer..dan pred punkcijo??

musisa

ITAK,DA BO...

Jutri punkcija... :sm_crazyeyes:

Ej Musisa a ti veš kva je to za en tablet, k ga moram vzeti danes zvečer..dan pred punkcijo??

najboljši del tega...da se pomiriš in da boš mela mišice jutri bolj mehke..ne tok trde. men so ga dale še kako urco pred punkcijo...sam je rekla da nej ne govorim okol. :sm_hugelaugh:

*sanny*

Ann srečno danes  :sm_smileylove: :sm_smileylove: :sm_smileylove:

musisa

April 22, 2011, 07:57:51 Last Edit: April 22, 2011, 07:58:04 by musisa
ann, srečno!!!  :sm_butterfly: :sm_smileylove: :sm_butterfly: :sm_smileylove: :sm_butterfly:

ann

Jah sm zvedla danes..kater tabletk je bil...ZAKON..spala sm kt top  :elephant1:

Ja punkcija uspela..Mam 13 celic..  :sm_smileylove:

*sanny*

woow  :elephant1: lepo število celic  :elephant1: dobra  :sm_chicken: si  :sm_hugelaugh: :sm_hugelaugh: :sm_hugelaugh:

Kdaj maš transfer?

ann

Dobra  :sm_chicken: hahahahahahahahaha :sm_biggrin:

Transfer imam v sredo...  :sm_smileylove:

daisyB

ann, super  :sm_chicken:  :icon_biggrin: , v sredo ti pa želim velik blastocist!

musisa

Ann, odlična  :sm_chicken: si ti!!!!  :elephant1: naj te v sredo pričaka za fuzbal ekipo (in še za menjavo) blastocist!

srečica17

sunny dobro se špikaj :icon_wink:
ann naj te v sredo pričaka veliko zarodkov......srečno :elephant1:

Jaz sem 9.dan po ET......vse super......trebuh napet, prsa občutljiva, izcedka nobenega :sm_heart: :sm_heart:......jupiiiiiiiiiiiii, še malo pa delam test!!! :elephant2:

Go Up