IMENA

Started by sončnica30, October 30, 2008, 07:56:14

previous topic - next topic
Go Down

sončnica30

ŽIVJO

ZANIMAJO ME IMENA TAKO ZA FANTKE KOT PUNČKE, KI NE BI BILE PREVEČ MODERNE IN NE PREVEČ STAROMODNA

LP :icon_biggrin: :icon_biggrin:

mici24

joj...mi2 sva čist  :sm_silly: kar se imen tiče...malo imen nama je všeč...HB imava vsaj podoben okus...no, po večkratnih pogovorih sva nekako prišla do zaključka, da nama je za punčko všeč ela, za fantiča pa anže

daisyB

Moj izbor: Ažbe, Anže, Žan Luka (oz. vsako posebej), Aleks, Miha, Vid, Naja, Aneja, Tea, Živa...

*sanny*

Meni so všeč imena ki imajo neki pomen. Moj sinček je Džan ( v arab. duša, življenje), če bi pa imela punčko bi ji dala ime Inaja ( v arab. dar od Boga ).

mici24

meni je tudi vita ful lepo (pomeni življenje), ampak moj ni najbolj navdušen...

sanela...meni je tole s pomenom, ki ga nosi ime tudi ful ful zanimivo. samo ponavadi so ta imena precej nenavadna...pa nekako svojemu bebeku nebi dala ful nenavadnega imena. sem bol za domače varjante :icon_smile:

pikica_pokica

meni so najlepša imena za punčko EMMA, EVA, EMILY in pa SHA-JANA (izg.šajana)
za fantke pa ŽAN, JAN, MARK, NIK

Leonida

Jaz bom pa dala punčki al pa fantku dvojno ime... Ta imena imam v glavi že več let in so mi še vedno všeč. Samo so imena skrivnost... Meni je vsako ime lepo... Izbereš pač nekaj po svojem okuso...

zaljubljena23

Meni je full všeč ime Kaja, za fantka pa Lan

Twin

Aleksander, Gregor, Tina,...

tina.m.

Aiden, Gaj, Gal, Liam, Nal, Natan (naš sine), Taj, Tian, Nikolaj,Tristan,Tobia....

Aiken, Iman, Lana, Lia, Pia, Rea, Ronja, Tara (naša hči nekoč  :icon_razz: ), Tia....

ANEJA06

Naša je Neja, decembra pa pride še Lana. Imena za punčko, ki so mi še lepa so Hana, Gaja, Zala, Mija. Za fantka pa Nejc, Žan in  Aleks.

Špela12

PUNČKE   Gaja(naša punči), Kim, Evelin, Sara, Eva, Hana, Tisa....

FRAJERJI Marko, Jaka, Jure, Mark, Jakob, Žan Luka, Gal(moj favorit če bomo mel bratca :sm_biggrin:), Teo....

tayra

TIA  :elephant1:
tian, gal...

naike

Gal je tudi meni všeč, samo kaj ko tukaj na primorskem bi bil Hal

beybika

Punčka: Alex, Enea, Deborah, Nicole, Bridget.
Fantek: Tan, Tay, Teney, Rocco, Nick, Lukas, Seba'stian, Thomas.

Go Up