Author Topic: prvi znaki nosečnosti  (Read 53643 times)

Offline sončnica30

• Zarodek
  • *
    • View Profile
prvi znaki nosečnosti
« on: November 03, 2008, 17:37:32 »
se lahko pojavijo pred  :icon_evil:, in kakšne znaki so to.....
prosim za čim več odgovorov, čeprav sem že čist zmešana od tega.

lp  :sm_sun: :sm_sun: :sm_sun: :sm_sun:

Offline Lupinca

• Govorim prve besede
    • View Profile
Re: prvi znaki nosečnosti
« Reply #1 on: November 03, 2008, 18:07:25 »
Upam, da sem ti prav nalimala link, kjer smo že veliko napisale o tem :icon_wink:

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=42471.0

Offline Nadi23

• Zarodek
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: November 04, 2008, 08:09:19 »
Pri meni je bilo tako, da so se mi znaki začeli pojavljati že kmalu po predvideni ovulaciji, tako da sem že en teden pred M bila 99%, da sem noseča. Najbolj tak znak, očiten, so bile boleče in napete prsi, ki so bile vsak dan malo bolj polne, pa določen hrana mi ni pasala, določena pa ful, npr. olive, kislo zelje, ful mi je smrdel cigaretni dim... Žal se ta nosečnost ni srečno končala, upam pa, da nama bo čimprej spet uspelo.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

Offline lenci12

• Nadebudni malček
    • View Profile
    • http://www.gorenci.com
« Reply #3 on: November 04, 2008, 10:12:33 »
ne vem zakaj se tok obremenjujete iz znaki.punce na roko vam polagam da so znaki lahko zavajanje.najbolj tipičen znak je izostanek m.jaz imam vedno od o naprej vse znake pa do sedaj še ni bilo nič

Offline mici24

• Hodim
    • View Profile
    • http://mici24.moj-album.com/
« Reply #4 on: November 04, 2008, 10:50:33 »
ne vem zakaj se tok obremenjujete iz znaki.punce na roko vam polagam da so znaki lahko zavajanje.najbolj tipičen znak je izostanek m.jaz imam vedno od o naprej vse znake pa do sedaj še ni bilo nič

se strinjam, da se bol ne bi mogla!!! a ti jih maš samo od o naprej! meni je že 3 mesece konstantno slabo, pa vrti se mi...(pa še sploh nisva delala na dojenčku), ampak želja je pa ful velika in z njo pridejo vsi znaki.  :sm_silly: :sm_silly: :sm_silly:včasih se sama sebi zdim taka  :sm_chicken:, da me je dovol za cel kurnik!

Offline stjmo

• Plazim se
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: November 04, 2008, 10:56:31 »
Jaz nisem imela nobenih znakov razen teh, ta bo pritekla menstra. Tudi zdaj imam samo znake utrujenosti in čisto nič drugega.

se strinjam z leniko, dokler ti menstruacija ne izostane najbolje se ne ukvarjati z znaki

Offline sabka

• Novorojenček
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: November 04, 2008, 13:41:36 »
tudi jaz mislim, da ni potrebe se obremenjevati s tem.ko bo čas bo čas.mene je ravno danes zbadalo spodaj, pa na bruhanje mi je šlo, pa sem rekla glej glej, zdaj je nekaj časa ni bilo, morda pa je ne bo. in glej ga zlomka prišla je kolikor je dolga in široka.

Offline busi.gaja

• Govorim prve besede
    • View Profile
« Reply #7 on: November 04, 2008, 16:48:08 »
no da se jst mal povem o mojih znakih  :sm_biggrin: k se ze mal smejim, mogi moj dragi  :sm_hugelaugh: cim je o imam jst potem do m vse znake , .... od zbadanja do spanja.... in v to ne vrjamem vec. Prvič, ko sem bila pa res noseca pa nobenih, v drugo so me mal joske bolele to je blo pa tud vse... in zdaj vidim, da ko nisem noseca imam se vec znakov kot takrat ko sem bila  :sm_hugelaugh: pa sej se tud jst sama sebi zdim kot ena  :sm_chicken:...  :sm_crazyeyes: joj upam, da bo cimprej beba k se mam ze mal dost  :sm_hugelaugh:
no potem pa se to, da ne govorimo kolk testov sem jst ze kupila.... pomoj bi  lahklo ze polovico vozicka s tem denarjem kupila.... jst bi najrajs vidla da bi pokazal ze en dan po oploditvi  :sm_hugelaugh: joj joj ....

Offline Taddy

• Nadebudni malček
    • View Profile
    • http://www.kkkarlo.si
« Reply #8 on: November 04, 2008, 20:31:36 »
Tudi jaz lahko dodam samo to, da imam vsak mesec nosečniške znake, čeprav M vedno pride, ko pa sem bila noseča, pa je edini znak bil izostala M (šele pol ko sem zvedla, sem vedela zakaj mi je naenkrat zasmrdela koruza)...

No edino moji svakinji je med voznjo bilo skozi slabo, ampak isto je šele  z izostankom M komaj zvedela zakaj....

Sončnica30 pa vseeno ti zelim, da bi tvoji znaki pomenili nosečnost :icon_wink:

Offline tina.m.

• Nedonošenček
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: November 05, 2008, 14:19:10 »

...ajej kolikokrat sem imela raznorazne znake...pa vsakokrat sem se sama sebe prepričevala da mi je prvič slabo, da toliko mi pa še nikoli ni zaostala menstruacija, pa joški me niso nikoli tolko boleli,....pa sem hitela po clearblue....kar 2 za sigurno  :icon_confused: ...kaj dela psiha...potem pa sem končno ugledala magični plusek, potem ko sem se že sprijaznila da ne bo nič še par let in nisem dala več prevelikega pomena izostanku menstruacije in bolečim joškom, ki pa niso nehali bolet še po dveh tednih, menstruacije pa od nikoder....tako da menim, da se res ni za preveč obremenjevat s tem.

Offline Nadi23

• Zarodek
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: November 06, 2008, 08:35:05 »
Saj je lahko reči, ne se obremenjevat s temi znaki, ampak ko imaš željo res veliko, se težko ne obrememnjuješ s tem, vsaj pri meni je tako. Bolj hočeš odmislit eno stvar, bolj o tem razmišljaš. Taka nas je vsaj večina. Tako da te čisto razumem, Sončnica.

Offline mici_

• Kobacam se
    • View Profile
« Reply #11 on: November 06, 2008, 08:50:15 »
Saj je lahko reči, ne se obremenjevat s temi znaki, ampak ko imaš željo res veliko, se težko ne obrememnjuješ s tem, vsaj pri meni je tako. Bolj hočeš odmislit eno stvar, bolj o tem razmišljaš. Taka nas je vsaj večina. Tako da te čisto razumem, Sončnica.

Se podpišem pod tvoj post. Tudi pri nama je želja velika in se poskušam čimmanj obremenjevat s tem, samo ne gre in ne gre, tukaj prevladuje psiha...Ampak enkrat bo tudi nam uspelo  :icon_wink:.

Offline stjmo

• Plazim se
  • **
    • View Profile
« Reply #12 on: November 06, 2008, 09:31:27 »
Tudi jaz sem imela vsak mesec probleme s tem. Vsak mesec sem se obremenjevala s temi znaki in testerčki.... Pa je ratalo, sicer s pomočjo Klomifena, ampak vseeno.... Tako da, ve kr jamrite, jamrite .... to včasih pomaga zato smo pa tukaj da si med sabo jamramo in se tolažimo

Offline MEGAN 79

• Imam prvi zobek
    • View Profile
« Reply #13 on: November 10, 2008, 17:55:57 »
pozdravček!
stjmo--kako pa klomifen pomaga, sej sm zasledila ti odebeli sluznico,... a ti ga je gin. sama predpisala, jaz bi tudi probala pa ne vem, če mi ga bo prdpisala.

Offline negativna

• Hodim
    • View Profile
« Reply #14 on: November 11, 2008, 09:24:25 »
pozdravček!
stjmo--kako pa klomifen pomaga, sej sm zasledila ti odebeli sluznico,... a ti ga je gin. sama predpisala, jaz bi tudi probala pa ne vem, če mi ga bo prdpisala.

to pa ne drzi. klomifen ti celo stanjsa sluznico v resnici. uporablja se ga pa za sprozitev ovulacije. torej ce svoje ovulacije imas, ti mogoce res ne bo hotela predpisat. lahko pa vprasas...

odebeli ti pa sluznico dabroston. uporablja se tudi pri popuscanju rumenega telesca - ce se ti nekaj dni pred M pojavlja rjav izcedek in pa kadar je obdobje med O in M prekratko (recimo 10, 11 dni). pa predpisejo v nosecnosti, ce se pojavljajo krvavitve... 1001 nacin uporabe!
« Last Edit: November 11, 2008, 09:28:26 by bojch »