Author Topic: KATERI STOLČEK ZA HRANJENJE  (Read 12727 times)

Offline mango

• Imam prvi zobek
    • View Profile
KATERI STOLČEK ZA HRANJENJE
« on: Julij 08, 2009, 15:13:30 »
KATERI STOLČEK ZA HRANJENJE UPORABLJATE...TRIP TRAP, LEMI,PER PERREGO?

Kakšne so vaše izkušnje s trip trap stolčkom...kupiti stokke ali kar pri Recinkotu?

hvala za odgovore

Offline saskia

• Novorojenček
  • *
    • View Profile
Odg: KATERI STOLČEK ZA HRANJENJE
« Reply #1 on: Julij 10, 2009, 07:35:06 »
Mi imamo stokke. Pa je tisti pri recinkotu ČISTO ISTI. Lahko bi rekla original kopija. Do zadnjega šraufka.
Takrat smo se odločili za stokkeja, ker tega nismo dobili nikjer.
Je pa tako: boljše kupiti stolček v L kot v A. Sedaj si mogoče še ne predstavljaš, kako je lahko močen malček pri recimo 16mesecih. A ni tako stabilen kot tisti v L. Mimogrede se lahko pri igri malček znajde pod stolčkom...

Offline *Mayci*

• Govorim prve besede
    • View Profile
« Reply #2 on: Julij 10, 2009, 17:01:50 »
Mi imamo tudi Stokke, zame je to najbolj uporaben stol od vseh.
Na začetku, tam okoli 6 meseca, smo imeli našega fanta v sposojenem PP Prima Pappa (ki je za začetek super, ko otrok še ne sedi zelo dobro, ga bolj podpre), pa sem ga potem z veseljem vrnila čez nekaj mesecev, ko smo nabavili trip trapp. PP je bilo zelo težko čistiti, ker ima veliko čudnih kotičkov, trip trapp pa samo s krpo pobrišeš, pa je kot nov. :sm_biggrin:

Offline simonas

• Hodim
    • View Profile
« Reply #3 on: Julij 16, 2009, 14:12:50 »
Mi imamo trip trap in je za moje pojme čisto ok. Ko je bila mičkena sem jo malo založila, zdaj pa itak vsi svoje riti gor tišimo.

Offline Mat3ja

• Govorim prve besede
    • View Profile
« Reply #4 on: Julij 16, 2009, 16:14:06 »
Mi pa imamo Lemi in sem tudi zadovljna!

Offline Eolina

• Sedim
    • View Profile
    • http://eolina.moj-album.com/
« Reply #5 on: Julij 18, 2009, 22:09:38 »
Mi imamo trip trap. Res ga z lahkoto očistiš.
Ko je bila naša frača čisto majhna, smo jo malo obložili, ko je ugotovila, da lahko sama vstane, sva morala hitro dokupit varnostne pasove, potem, ko pa si je dala dopovedat, da ne sme vstajat sama, smo jih odstranili. Zdaj, ko je že večja, smo odstranili tudi tisto varnostno prečko, da lahko sama zleze nanj, a ga je moral mož kmalu dodatno "zašraufat" spodaj, ker se je na eni strani zrahljal, zazijal kot lačen krokodil, lahko bi razpadel (stol, ne krokodil  :sm_hugelaugh:).... Zdaj je OK, a moje riti ne upam nanj naslonit.  :icon_lol:

Offline coco

• Sedim
    • View Profile
« Reply #6 on: Julij 23, 2009, 11:20:39 »
Mi smo dobili pegperego prima pappa, o moj bog, kaj mi je ta stol ze zivcev pojedel!
Ce bi sama kupovala, ne bi nikoli tega izbrala.

Sploh se ne da ocisiti, brez da se ne razjezis zraven. Drobtine, koscki kar naprej padajo v tiste luknje za pasove...Da je absolutno cist, mi preostane samo, da ga po vsakem obroku nesem pod tus, odstranim blazino in ga stusiram. Ce tega ne naredim, vedno ostane kje kaksna drobtinica in cez pol ure cela kolonija mravelj. Ko je mali se vec pacal kot jedel, sem imela filing, da se cel dan ukvarjam samo s to hrano, kuham,pasiram in cistim ta frdamani stol. Tudi zlagati ga je tecno. Da ne govorim o tem, da je grozno grd za pogledati, en kup cenene plastike. Mali v njem noce sedeti, on bi raje, da ima stol, podoben nasemu.Komaj cakam, da se ga znebim.  :icon_mrgreen: :sm_silly:

Ce gremo jest kam ven, imajo ponavadi tiriptrape ali pa tiste antilope iz ikee. oboje boljse.

Skratka pegperego prima pappa odsvetujem.

Offline Špela12

• Šolarček
    • View Profile
« Reply #7 on: Julij 26, 2009, 12:11:30 »
no mi smo meli use,najprej unga mehkega od Lemija,zdj mamo pa antilopa pa unga od recinkota...(trip trapa namreč)....morm rečt da če začneš prej uvajat GH kokr sm jo jest.pri 4m,pol uni mehki super prou pridejo,ga lepo nagneš,mehek je,skratka super...no tm ob 7ga mesca nprej k je naša že orng sedela,pa uporabljamo antilopa iz ikee,pa zdj smo trip trapa naročil...js nebi unih mehkih kupovala ker so taki glomazni pa res se ne pucajo lih z lahkoto pa še cenovno so dragi.antilop pride 15€ trip trap pa 31€ če ga kupš pri recinkotu....

Offline poloncap

• Nedonošenček
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: Avgust 30, 2009, 12:19:22 »
No mi smo dobili podarjenega Peg Perego Prima Papa - onega ko je kao gugalnik in še ima nekih 10 melodija zraven al kako.
Skratka kot stolček, mi je bil ful udoben za otroka, pa varen tudi, ker ima na sredini tisto trdo držalo za med nogice, da se otrok ne zmuzne pod mizico dol. Tisti ki imajo samo paseke za nas niso bli primerni, ker je bil mali preveč živ za njih.
Drugače pa kot guganik ni bil uporaben, to povem po resnici, ker je otroka kar metal nazaj in naprej in sploh ni enakomerno guncal, tak da mi je blo to ful brezveze.
Drugače pa jaz nisem imela takih problemov glede čiščenja stolčka kot to omenja moja predhodnica. Je pa seveda od otroka do otroka odvisno kolko ti uspe zapackat. Naš je bil pri papanju izredno priden, pa tudi sama sem bila pri hranjenju zelo dosledna, da sem bila skoz zraven in sem v primeru "nezgode s hrano" slednjo kar sproti pobrisala če je slučajno kaj padlo mimo. Pa se mi to ni zdelo nič takega, da bi zaradi tega zgubljala živce. Če pa so bile drobtine od keksov ali pa kruha, pa sem ga na koncu samo posesala in konec.

Offline poloncap

• Nedonošenček
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: Avgust 30, 2009, 12:21:27 »
Pa še to sem pozabila omeniti.
Kolegica je bila ful navdušena nad stolčkom iz Ikeje, ki stane mislim, da nekih 15€ in zgleda cel plastičen. Ampak njen mali v katerem drugem sploh ni hotel sedeti, v tem pa je prav užival. A ni to zanimivo.

Offline tulipan5

• Smejim se
  • **
    • View Profile
« Reply #10 on: Avgust 31, 2009, 07:34:39 »
Tudi mi imamo ta veliki stol podoben peg perego, pa se ga tudi ne da očistit. Ker je prevleka iz blaga, pa se še obriše težko...Jaz sem kar paseke odrezala in blago nekako dol spravila in oprala, samo drugi dan je spet isto zamazan. Enostavno treba stran pogledat. :sm_biggrin: Pri babici ima naša miška tistega iz Ikee za 15 EUR, pa je super. Do enega leta je sicer boljše, da je v malo bolj oblazinjenem, ker včasih ti otrok tudi zaspi noter. :-))) Ko še ni hodila, sem jo jaz v tem prevažala po stanovanju in do kopalnice, da sem se lahko porihtala, ona pa se je na pultu od stolčka igrala, kasneje risala...Vseeno se mi zdi, da ni napačno imeti taki bolj oblazinjen stol na začetku hranjenja...

Offline poloncap

• Nedonošenček
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: Avgust 31, 2009, 11:12:55 »
No to se nam ni nikoli zgodilo, da bi nam malček zaspal v stolčku za hranjenje. Pa je ta Peg Peregov celo v opisu navajal, da lahko otroku spreminjaš naklon in da lahko not tudi zaspi - iz tega razloga so mi punce kupile tega ker je bil gugalnik varianta, ampak ko si to vklopil ni blo šans da bi mali not zaspal, ker ga je not preveč metalo naprej in nazaj. Je pa res bil udoben kar se sedenja tiče, ker je že itak bil oblazinjen, na ta oblazinjen del, pa je bil gor še en plišast dodatek za sedežni del in za naslon. Tako da sem tudi jaz to s pridom uporabljala, da sem malemu dala gor ta širšo mizico, pa sem si ga vozila sem in tja iz enega prostora v drugega, pa me ni blo strah, da bi se mu kaj zgodilo. Dokler je bil namreč manjši sem ga tako prenašala okrog v počivalniku, kasneje pa v tem stolčku.

Offline smatejas

• Pasem kravice
  • **
    • View Profile
« Reply #12 on: November 22, 2009, 12:44:19 »
Mi imamo Peg Peregota in Trip trapa....
...najlepše pa mu je, ko gremo v Ikeo in tam sedi v Antilopu...ta je res poceni in praktičen.

Če bi prej vedela, sploh ne bi komplicirala in kupila Antilopa.
url=http://www.baby-gaga.com/][/url]

Offline katka33

• Pasem kravice
  • **
    • View Profile
« Reply #13 on: November 24, 2009, 13:31:04 »
Mi smo vzeli že tri stolčke pri recinkotu. Imajo tudi takšne z mizico v natur barvi. Eden je doma, eden na vikendu, en pri babici. Ko je bila punčka še manjša smo kupili še oblazinjen usnjen vložek recaro, tako da je mala ne mehkem sedela. Je pa blazinica stala toliko kot cel stolček. Stoke stolčki imajo kar svojo ceno in gotovo je les nekoliko bolj odporen. Mi pa smo z recinkovimi stolčki zelo zadovoljni.

Offline nosecka1

• Govorim prve besede
    • View Profile
« Reply #14 on: November 24, 2009, 16:40:05 »
mi smo pa vzeli peg perego tatamia ampak se ni v uporabi... bo od januarja dalje :icon_biggrin: je pa gugalnik, pocivalnik in stolcek za hranjenje. 3 v 1 :icon_biggrin: